Oklejanie Samochodów Folią

Jeśli chcesz uzyskać skuteczną ochronę lakieru samochodowego, odświeżyć lub zmienić jego kolor, dowiedz się więcej na temat możliwości oklejenia auta folią. Oklejanie samochodów folią to jedna z naszych usług, w której czujemy się mocni i prawie że bezkonkurencyjni na terenie Warszawy, a wynika to z naszego ogromnego doświadczenia. Przyciemniamy szyby samochodowe i oklejamy auta, stosując najlepsze dostępne na rynku folie i zachowując maksymalną precyzję, a to podstawowe czynniki, które gwarantują najwyższą jakość usługi.

Z jakich powodów warto okleić auto folią?

Oklejamy samochody folią w celu zmiany koloru lakieru, opcjonalnie w celu jego zabezpieczenia przed czynnikami zewnętrznymi. Do zmiany koloru stosujemy najwyższy gatunek folii samoprzylepnych –tzw. folie wylewane. Po położeniu takiej folii rezultat przypomina efekt uzyskiwany przez lakiernika. Folia doskonale przylega do obłych powierzchni oraz przetłoczeń i wytłoczeń znajdujących się na karoseriach.

Z kolei do zabezpieczenia lakieru używamy bezbarwnych folii PPF. Folie tego rodzaju dają długotrwały efekt ochrony lakieru, natomiast nie wypływają na zmianę wyglądu karoserii i trudno jest je zauważyć gołym okiem. Ich największą zaletą jest zdolność do samoregeneracji, dzięki czemu wszelkie drobne zmiany na karoserii znikają bez potrzeby interwencji lakierniczej. Oklejenie auta folią PPF pozwala uniknąć wielu rys i zadrapań, które psują ogólny efekt lakieru i obniżają wartość auta.

Zadzwoń do nas i umów się na zmianę koloru Twojego samochodu lub poznaj wycenę!

694-321-717

Zadzwoń do nas i umów się na zmianę koloru Twojego samochodu lub poznaj wycenę!

Zadzwoń Teraz