Oklejanie Samochodów Folią

Wielu właścicieli samochodów zastanawia się czy możliwa jest zmiana koloru auta bez nakładania lakieru.

W naszym warsztacie w Warszawie stosujemy takie rozwiązanie. Oklejanie folią jest obecnie najlepszym rozwiązaniem na rynku, zgodnym z najnowszymi technologiami.

Jakie są zalety folii zmieniającej kolor samochodu?

Przede wszystkim jest to proces w pełni odwracalny. Wybierając lakier, trzeba mieć świadomość, że raz podjętej decyzji nie można zmienić. Z tego powodu folia ma nad lakierem kolosalną przewagę. Nie spodobał Ci się nowy kolor? Wystarczy, że oderwiesz przyklejoną przez nas warstwę, a na Twoim samochodzie nie zostanie żaden ślad! Stan lakieru pod folią pozostaje dokładnie taki sam jak przed jej założeniem.

Jest to szczególnie ważne, kiedy zdecydujesz się na sprzedaż samochodu, ponieważ kupujący często sprawdzają grubość lakieru. Po zdjęciu folii, urządzenie nie wykryje żadnych zmian. Nie musisz martwić się o pozostałości – zerwanie folii oznacza brak jakichkolwiek oznak zmiany koloru, nawet po długim czasie!

Oklejając samochód, nie wymontowujemy żadnych elementów karoserii. Nie odkręcamy nawet jednej śrubki z Twojego auta! Specjalnie przygotowane przez nas płaty zostają przyklejone silnym klejem, który sprawia, że folia nie odchodzi. Po krótkim schnięciu, proces jest skończony w sposób szybki i prosty. Lakierowanie natomiast, z założenia oznacza ingerencję w samochód oraz wymaga czasochłonnego schnięcia farby. Widać kolejną wyraźną przewagę folii.

Folia nadaje samochodowi elegancji i szyku. Który kierowca nie marzy, aby jego pojazd poruszał się po drogach z jak największą klasą? Kto nie chce czuć się stylowo przemierzając trasy w swoich czterech kółkach? Sam możesz wybrać kolor, jaki Twoim zdaniem najlepiej podkreśla kształt karoserii.

Chcesz, aby samochód lśnił na słońcu? Chcesz, żeby pozostał matowy? Nie ma problemu, wybór należy do Ciebie. Nie zawiedziesz się, zaufaj nam.

Spodziewaj się błysku w oku Twoich znajomych, gdy zobaczą Twoje odnowione cudo!

Ogromnym atutem zmiany koloru auta przez oklejanie samochodu folią jest cena.

Jest to proces dużo mniej pracochłonny, a co za tym idzie o wiele tańszy niż lakierowanie. Twój portfel nie ucierpi, a efekt będzie oszałamiający.

Możesz zdecydować się na folię w wybranym przez Ciebie kolorze, ale możesz też wybrać bezbarwną wersję. Jakie korzyści niesie bezbarwna powłoka? Podstawowym zadaniem jest ochrona lakieru – jej nałożenie pozwala Ci przestać martwić się o zarysowania, na jakie codziennie narażony jest Twój samochód.

Nie będziesz musiał obawiać się o złe warunki atmosferyczne, kamienie czy piasek, przez które na karoserii mogą powstawać nieusuwalne ślady. Ochronisz się przed złośliwymi ludźmi, którzy rysują samochody ostrymi narzędziami. Bezbarwna folia niesie za sobą te same zalety, co kolorowa. Jedyną różnicą jest, jak sama nazwa wskazuje, brak koloru.

Chcesz nadać swojemu samochodowi stylu i elegancji? Ochronić w go przed złymi warunkami na drodze? Zależy Ci jednocześnie na odwracalności procesu? W takim razie, oklejenie samochodu folią w naszym serwisie w Warszawie to idealny wybór dla Ciebie.

Zadzwoń do nas i umów się na zmianę koloru Twojego samochodu lub poznaj wycenę!

694-321-717

Zadzwoń do nas i umów się na zmianę koloru Twojego samochodu lub poznaj wycenę!

Zadzwoń Teraz