Nie musisz posiadać auta z potężnym silnikiem, aby poprzez wytłumienie hałasu osiągnąć wyższy poziom komfortu jazdy. Usługa wyciszenia silnika samochodu w naszym serwisie cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród właścicieli aut bez tuningu, ze standardowym silnikiem benzynowym lub Diesla. Dowiedz się, co możemy zrobić, aby zmniejszyć hałas i wibracje silnika, a tym samym uprzyjemnić Ci prowadzenie pojazdu.

Na czym polega wyciszenie silnika?

Redukcja generowanego przez silnik hałasu polega na wytłumieniu maski samochodowej oraz tzw. grodzi. Używamy w tym celu specjalnych mat, które mają zdolność przechwytywania i tłumienia wibracji powodowanych pracą silnika. Maty te tym samym nie dopuszczają wytwarzanego przez uruchomiony silnik hałasu do wnętrza kabiny. Wyciszenie komory silnika jest jednak możliwe tylko wtedy, gdy mata jest odpowiednio gruba. Przy pomocy cienkich, słabej jakości materiałów izolacyjnych nie bylibyśmy w stanie osiągnąć zamierzonych efektów.

Dlaczego warto powierzyć wyciszenie silnika naszym fachowcom?

Użycie odpowiednich materiałów oraz sprawnie i w pełni profesjonalnie wykonana usługa – oto powody, dla których warto powierzyć wyciszenie komory silnika naszym fachowcom. Przyprowadzając auto do naszego serwisu w Warszawie, oszczędzisz czas i nerwy towarzyszące niepowodzeniom osób, które biorą się za wytłumienie silnika samemu. Dzięki doświadczeniu możemy zagwarantować Ci wysoką skuteczność oraz estetykę wykonania wyciszenia silnika w Twoim aucie. Marka i typ auta, rodzaj napędu i tym podobne czynniki nie mają tu najmniejszego znaczenia.