Wyciszanie samochodów

Jesteś niezadowolony z poziomu wyciszenia Twojego samochodu? Nie jesteś sam. Wielu właścicieli czterech kółek skarży się na różne nieprzyjemne dźwięki podczas jazdy.

 

Mowa tu między innymi o:

  • nadmiernym szumie opon, szczególnie podczas jazdy po nawierzchni o słabej jakości,
  • głośnych silnikach z napędem diesla,
  • zbytnio hałasujących samochodach sportowych,
  • często występujących dziwnych dźwiękach podczas szybkiej jazdy,
  • nieprzyjemnym hałasie przejeżdżających samochodów, czy to poruszając się po mieście, czy będąc w trasie.

Czynniki te negatywnie wpływają na komfort jazdy kierowcy i pasażerów, co jest szczególnie dotkliwe, jeśli spędzamy w samochodzie dużo czasu.

Potrafimy rozwiązać problem uporczywego hałasu podczas jazdy. Producenci samochodów często nie przykładają wystarczającej wagi do odpowiedniego wyciszenia pojazdów. W naszym serwisie wiemy jak to naprawić.

Jak działamy?

Na wstępie dobieramy z klientem odpowiedni dla niego rodzaj wygłuszenia auta. Lokalizujemy podstawowe źródło hałasu. Dochodzi on z silnika? Opony wydają nieprzyjemny dźwięk?  Masz wrażenie, że drzwi są nie do końca szczelne? System audio wydaje się być cichszy niż powinien być? Daj nam znać o wszystkich dolegliwościach z dźwiękiem Twojego samochodu, a my zajmiemy się resztą. Nasze wieloletnie doświadczenie i najwyższa jakość używanych przez nas materiałów dają gwarancję satysfakcji klienta.

Jakie są zalety wyciszania drzwi, samochodu, komory silnika lub kompleksowo całego samochodu?

Przede wszystkim poprawia ono komfort jazdy. Każdy kierowca wie, że długotrwałe przebywanie w samochodzie prędzej czy później zaczyna być męczące dla organizmu. Eliminacja czynników wpływających na zmęczenie jazdą, jakim bez wątpienia jest hałas w aucie, jest kluczowa. Mowa tu także o trasach na krótkich odcinkach. Możesz wybrać czy chcesz, aby czas w Twoim pojeździe upłynął pod znakiem stresu z powodu ulicznych korków i nieodpowiedzialnych kierowców, czy aby była to chwila relaksu, moment wyciszenia. Warto wziąć tu także pod uwagę pasażerów podróżujących razem z Tobą. Będzie z pożytkiem dla wszystkich, jeśli dotrzecie do celu wypoczęci, bez niepotrzebnego stresu.

Z poprzednim punktem wiąże się także zwiększenie bezpieczeństwa jazdy.

Wyciszenie samochodu pozwala kierowcy na relaks w trakcie prowadzenia. Będąc spokojniejszym, można utrzymywać lepszą koncentrację, skupienie na drodze. Znacznie łatwiej jest zareagować na nieprzewidywalną sytuację, które przecież nie są niczym wyjątkowym. Inwestycja w wytłumienie hałasów w pojeździe jest inwestycją w bezpieczeństwo – coś, na czym każdemu uczestnikowi ruchu drogowego powinno zależeć najbardziej.

Lubisz cieszyć się możliwościami swojego sprzętu audio podczas podróży?

Jesteśmy niemal pewni, że tak właśnie jest. Można powiedzieć, że radio jest nieodłącznym elementem samochodu. Wygłuszenie auta znacznie poprawia akustykę w jego wnętrzu, co pozwoli Ci cieszyć się Twoją ulubioną muzyką w trakcie jazdy.

Być może masz w zwyczaju rozmawiać z pasażerami jadąc lub porozumiewać się przez system głośnomówiący Twojego telefonu. Od teraz nie będziecie musieli niepotrzebnie podnosić głosu, żeby się nawzajem słyszeć. Skończy się ustawianie głośników na wysoki poziom tylko dlatego, że w rozmowie przez system głośnomówiący przeszkadzają dźwięki dochodzące spoza samochodu. Wyciszenie hałasów w aucie pozwala zapomnieć o tych problemach.

Zainteresowała Cię nasza oferta wyciszania samochodu? Jeśli chcesz wytłumić nieprzyjemne dźwięki dochodzące zza drzwi, spod opon, z bagażnika lub komory silnika albo wyciszyć kompleksowo swoje auto, zadzwoń do nas!

694-321-717

Zainteresowała Cię nasza oferta wyciszania samochodu? Jeśli chcesz wytłumić nieprzyjemne dźwięki dochodzące zza drzwi, spod opon, z bagażnika lub komory silnika albo wyciszyć kompleksowo swoje auto, zadzwoń do nas!

Zadzwoń Teraz